Karl Meesters is coach, concertorganisator én eerste slechtziende tv-presentator van ons land. Hij doet mee om mensen mee te nemen in zijn wereld en te tonen dat dansen ‘niks met zien te zien’ heeft.
Hannelore Simoens is politiek journaliste bij VTM NIEUWS. In de Wetstraat legt ze het vuur aan de schenen van politici die rond de hete brij heen dansen, nu gaat ze zelf aan het dansen.
Mohsin is een Oostendse comedian met Pakistaanse roots. Mohsin groeide naar eigen zeggen op aan een infuus van Bollywoodfilms. Bollywood-dansen zit in zijn bloed én in zijn comedyshows.
Angela Agyi aka hiphopartieste Miss Angel pronkte al op affiches van Pukkelpop, Couleur Café en Les Ardentes en toch is ze minder bekend bij het grote publiek, maar daar brengt ze nu verandering in.
Timon en zijn rood pak staan ondertussen gelijk aan 1,1 miljoen TikTok-volgers, 3 Gouden K’s, een Jamie én een Kastaar. In Dancing with the Stars wil hij ontdekken hoe hij beweegt zonder dat kostuum.
Druk gevolgde content creator Sarah maakt met een deelname aan Dancing with the Stars haar meisjesdroom waar. Doet ze het straks beter dan haar partner Viktor Verhulst die in de halve finale strandde?
Francisco danste als tiener in verschillende Studio 100-producties en haalde ook in tal van musicals en de serie #LikeMe z’n beste moves boven. Zet hij die zegetocht verder in Dancing with the Stars?
Shania Gooris heeft de dansmicrobe van geen vreemden: haar papa Sam Gooris stond in 2006 op de dansvloer en haar mama Kelly Pfaff verzilverde in 2019 een mooie tweede plek in Dancing With The Stars.
Als zesvoudig wereldkampioen én wereldrecordhouder indoor roeien Ward zijn gedachten ergens opzet, gaat hij voor niets minder dan de top. Hij is vastberaden om dat ook op de dansvloer te doen.
Elisabeth Lucie Baeten is auteur, scenarist, actrice en content creator. Ze is ook een ‘fanatieke feestjesdanser' en hoopt voor Dancing with the Stars eindelijk “voor echt en tegoei” leren dansen.
Guy ruilt zijn doktersjas in voor een glitterpak! De topdokter-endocrinoloog is wereldvermaard voor zijn expertise in de transgenderzorg én is ook die-hard fan van Dancing with the Stars.
Kathleen - voor altijd ‘dé blonde van K3’ - leeft al 10 jaar lang in Zuid-Afrika met haar gezin. Ze runt er een reisbureau en guesthouse, maar een dansopleiding stond al 30 jaar op haar bucketlist.
Bart Appeltans is interieurarchitect, jurylid in Huis Gemaakt en hofleverancier van smaakvolle interieurs voor VTM. Voor één keer zorgt Bart niet voor de inkleding, maar voor het spektakel zelf.
"Tussen mijn 18 en 22 leerde ik tijdens mijn 4-jarige theateropleiding zoveel dansstijlen aan. De vraag is of ik me hier 40 jaar later nog iets van herinner." Ook wij zijn heel benieuwd, Ingeborg!