exclusief op
exclusief op
'Hoe Zal Ik Het Zeggen - BV Pranks' is een komisch programma waarin Bekende Vlamingen door Jens Dendoncker worden beetgenomen.
Woorden van dankbaarheid zijn er voor Jan Van Looveren. Zijn boezemvriend Tom wil hem eren voor zijn ongelooflijke vriendschap en de enorme steun en toeverlaat.
Elke werkt voor Marc Van Ranst, maar dat blijkt niet zo eenvoudig. Marc neemt namelijk nooit zijn telefoon op en daar wilt ze verandering in brengen. Ze schakelt de hulp in van Jens & Jeroen.
Dina Tersago komt met de regelmaat van de klok stevig te laat. Dat begint haar broer Hans serieus op de zenuwen te werken. Jens en Jeroen lokken Dina naar een doktersafspraak, waar ze naar goede gewoonte te laat komt. En dit heeft zware gevolgen.
Gebrek aan orde is een van de meest voorkomende ergernissen bij koppels, zo ook bij Tine, de vrouw van Andy Peelman. Alle smeekbeden ten spijt, het probleem blijft zich herhalen. Jens Dendoncker haalt de grove middelen boven. Wanneer een nietsvermoedende Andy thuiskomt, is de hele straat ondergelopen. Andy moet zelf de handen uit de mouwen steken. Komt de boodschap eindelijk aan?
Volgens dochter Shania en zoon Kenji verschiet Sam werkelijk van het minste. Clown 'Chico' doet de test en bezorgt Sam een hartaanval.
Staf Coppens is deze keer de BV-pineut van dienst. Hij is voortdurend zijn sleutels kwijt en zijn broer Maarten is dat een beetje beu.
In deze aflevering wordt Nora Gharib goed te grazen genomen. Haar twee zussen zijn het beu dat ze altijd en overal te laat komt.
Jens maakt komaf met de rommelige auto van Olga Leyers. Dat is praktisch een rijdend stort, tot grote ergernis van haar goede vriendin Kaat. Olga wordt voor een zogezegde fotoshoot naar de haven van Antwerpen gelokt, een plek waar regelmatig tropische spinnen opduiken. En laat Olga's rommelige auto nu net de perfecte schuilplaats zijn voor die beestjes...
In deze aflevering gaan we op restaurant met muzikant Tijs Vanneste, alias Jef Van Echelpoel. Probleem: je kan daar eigenlijk niet mee op restaurant gaan, want hij lust praktisch niks. Groenten en fruit gaan er bij hem niet in, wat zijn vrouw Lisse ontzettend kinderachtig vindt. En wie zich als een klein kind gedraagt, wordt als een klein kind behandeld.
In deze aflevering brengt Jens Dendoncker een boodschap over aan Louis Talpe in naam van zijn vrouw Tiffany.
Lieven Scheire is verslaafd aan nerdy gadgets, voor zijn partner Sien is de maat stilaan vol.
Als BV moet je soms neen kunnen zeggen. Iets dat Ben Segers nogal moeilijk kan. Zijn goede vriend Axel Daeseleire wil hem leren dat eens neen zeggen, geen kwaad kan.
Broer en manager Kevin is het beu dat Niels Destadsbader zo'n sloddervos is. Zijn sleutels, trui, iPad,... Alles heeft hij al kwijt gespeeld en dat zorgt voor veel problemen. Bij wijze van spreken half VTM leert Niels een lesje door hem te laten geloven dat hij gehackt is.