Sneak Peek
Afleveringen
10 afleveringen
In deze aflevering toont Acid zijn kapot geskate sneakers en krijg je een exclusieve inkijk in zijn Famous-on-youtube-kamer.
In deze aflevering deelt styliste Farah El Bastani haar stijltips en uit ze haar onvoorwaardelijke liefde voor all-time classic All Stars.
In deze aflevering kom je te weten van wie Nicolas Caeyers zijn favoriete paartje heeft gekregen en showt hij zijn fashionable PMD-zak.
In deze aflevering toont Conner Rousseau wat een ideale Conner-sneaker moet hebben en kom je te weten wat de tegenreactie van de koning was.
In deze aflevering toont sneaker customizer Tijs Van Impe enkele van zijn pareltjes en steekt hij Hakim zelf in het werk.
In deze aflevering loopt Hakim even in bazenschoenen en kletst hij met Laura Tesoro over hun gedeelde liefde voor de Nike Air Force 1. Dat een sneaker veel meer is dan een simpel basketsloefke, bewijst Laura met haar IKEA tas vol sneakers én verhalen.
In deze aflevering krijgt Hakim eerst een snelcursus 'basketbal' om niet door de mand te vallen bij basketbalspeler Jean-Marc Mwema. Spoiler alert: niet alle basketters dragen Jordans.
In deze aflevering deelt Gerben Tuerlinckx zijn geheim om te scoren bij oma's en opa's en krijgt Hakim in primeur Gerben zijn merch te zien.
In deze aflevering toont danser en choreograaf Joffrey Anane wat een goeie dansschoen moet hebben en steekt hij Hakim in een nieuw kleedje.
- De beste Vlaamse en internationale programma's van VTM, VTM 2, VTM 3, VTM 4, VTM GOLD en VTM Kids
- Een aparte kidswereld waar ze uren zoet zijn
- Kijk live, uitgesteld of bingewatch
- Nu ook op je TV dankzij Samsung en LG Smart TV, Apple TV, Android TV, Airplay & Chromecast
- En dat helemaal gratis