Ladybouwers NL: Vrouwen die bouwen

Ladybouwers NL: Vrouwen die bouwen

Buitengewone powervrouwen geven een inkijk in hun job in de bouwsector en delen hun ervaringen over het vrouw-zijn in een mannenwereld.

Afleveringen

2 afleveringen

Aflevering 1

Bouwveteraan Tanja zit al 25 jaar op de heimachine en vandaag gaat ze in Amsterdam de fundering slaan voor een riool. Kraanmachiniste Jessica gaat met haar torenkraan een spoedje hijsen in de regio Rotterdam. Stukadoor in opleiding Nadine gaat naar de stukadoorsschool en de zusjes Angela en Jacqueline geven een rondleiding in de loods van hun betonijzervlechtbedrijf.

Aflevering 2

In de marinehaven van Den Helder is chef-monteur Angelique samen met haar team een nieuw ventilatiesysteem aan het aanleggen. In Leeuwarden gaat Petra een cementdekvloer leggen in een nieuwe bioscoop. Tanja gaat de fundering van een woonhuis heien en stukadoor Nadine mag een villa onder handen nemen.

Anderen bekeken ook

  • Simply the best van VTM live of uitgesteld
  • Movie nights & serie marathons ook voor de kids
  • One SHORTIE a day… doet niets speciaal, maar is wel plezant
  • En op écht al je schermen Smartphone, laptop, tablet, smart tv, casting én tv-boxen - dus ja, echt allemaal
  • Hallo VTM GO+ Reclame? No way. Elke dag wachten op je soap? Dat stopt today. En ook onderweg, you press play.