Heidi
De lieve Heidi groeit op bij haar opa in de bergen. Gedreven door haar nieuwsgierigheid beleeft ze allerlei avonturen en laat ze zich verwonderen door al het moois dat de bergen te bieden hebben.
8 afleveringen
Schweanli overlijdt en Bearli voelt zich alleen. Heidi en Peter willen een nieuwe geit kopen. Peter bedenkt een plan om geld te verdienen, maar brengt zichzelf daarbij in gevaar.
Heidi, Peter en grootvader gaan naar de markt om een nieuwe geit te kopen. Het Italiaanse jongetje Rico duikt op in Dörfli.
Heidi en Peter gaan met de geiten naar een wedstrijd. Door toedoen van mevrouw Keller mogen ze zich niet inschrijven, maar dat laten ze niet op zich zitten!
Peter sluit zijn boomhut voor de winter. Hij vraagt zijn moeder Brigitte hoe het nu eigenlijk zit met zijn vader en wil op onderzoek uit.
Het feest om het nieuwe schooljaar te openen staat voor de deur en Rico mag optreden met zijn viool. Theresa is jaloers en besluit de viool te stelen.
Eindelijk arriveert Francesco, de vader van Rico, in het dorp. Heidi en Peter schrikken als ze horen dat Francesco meteen wil doorreizen naar Marseille.
- De beste Vlaamse en internationale programma's van VTM, VTM 2, VTM 3, VTM 4, VTM GOLD en VTM Kids
- Een aparte kidswereld waar ze uren zoet zijn
- Kijk live, uitgesteld of bingewatch
- Nu ook op je TV dankzij Samsung en LG Smart TV, Apple TV, Android TV, Airplay & Chromecast
- En dat helemaal gratis