Oeps, browser niet ondersteund

Voor je onze programma's gaat ontdekken, best je browser updaten of hieronder één van de ondersteunde browsers downloaden.

Google Chrome Download
Firefox Download
Safari Download
Microsoft Edge Download
Opera Download
Skip naar content
VTM Logo
  • Programma's
  • Doe mee
  • TV-gids
Zoeken openen
Ga naarVTM GO - Het gratis videoplatform met de beste Vlaamse programma's
Aanmelden
2019

Mr. Frank Visser doet uitspraak

Seizoen 5 aflevering 28/25Geëikel - Rotterdam
55 minReportage, Consument, Reality, Gerechtelijk

Nederlandse realityreeks (2019) waarin rechter Frank Visser en Viktor Brand hoogoplopende kwesties en conflicten proberen op te lossen voor de gewone man en vrouw in Nederland

Mr. Visser reist af naar Rotterdam, waar Willem en Esmeralda zich ergeren aan twee bomen van buurman Kees. Die blokkeren het zonlicht in hun tuin en geven veel afval dat zij telkens weer moeten opruimen. Esmeralda vreest ook voor de veiligheid van haar kleinkinderen, want onlangs vielen er twee takken uit de boom. Kees vindt de ophef overdreven. Hij zeurt immers ook niet wanneer de buren luidruchtige feestjes geven of wanneer hun hond loopt te blaffen, dus hij is helemaal klaar met het 'geëikel'. Inmiddels groeit de zaak beide partijen boven het hoofd, dus wordt het tijd dat mr. Visser de omstreden bomen bekijkt en bijl zet aan de wortel van dit conflict.

Presentatoren

Viktor Brand, Frank Visser

Kijken

  • VTM 2
    03 februari 2026, 19:05 - 20:00
Ga naar het overzicht
VTM GO - Het gratis videoplatform met de beste Vlaamse programma's

Kijk live, uitgesteld of gewoon lekker bingewatchen

Kijk opVTM GO - Het gratis videoplatform met de beste Vlaamse programma's
VTM Logo
  • Programma's
  • TV-gids
  • Doe mee
  • Adverteren
  • Route naar VTM
  • Jobs
  • FAQ
  • Nieuwsbrief
  • Gebruiksvoorwaarden
  • Cookiebeleid
  • Privacybeleid
  • Toegankelijkheidsverklaring
  • Wedstrijdreglement
  • Cookie instellingen
DPGMedia

DPG Media NV - Mediaplein 1, 2018 Antwerpen - RPR Antwerpen nr. 0432.306.234

JepCIM