Lili en Marleen
Het wel en wee van de bewoners van café De Lichttoren in Antwerpen vanaf de Tweede Wereldoorlog tot het einde van de jaren 1960.
Marcello, een Italiaan uit Zwartberg, komt zijn geluk beproeven in Antwerpen. Rik heeft hem aangenomen om een handje te helpen in het magazijn. Jef, Ida en Stavros zien met lede ogen aan hoe de Italiaan het werktempo opdrijft en met veel zuiderse zwier Nieke het hof maakt. De sfeer wordt, ondanks het zonnige karakter van Marcello, vrij grimmig. Wanneer er bovendien herhaaldelijk vleespakketten verdwijnen, raken Jef en Ida ervan overtuigd dat ze de dader meteen kunnen ontmaskeren.
Acteurs
Carry Goossens (Jef), Simonne Peeters (Ida), Frank Aendenboom (Rik), Bob Snijers (Stavros), Helena Van Loon (Marleen), Inge Van Olmen (Lili), Bob Sneyers (Stavros), Marilou Mermans (Lisa), Christel Domen (Nieke), Helena Vanloon (Marleentje)