Gooische vrouwen
Ze hebben geld in overvloed, rijden met luxueuze auto's, wonen in kasten van huizen en hun kinderen gaan naar dure scholen.... toch ondervinden enkele vriendinnen uit het Gooi dat goud niet altijd blinkt.
Anouk wordt veertig, maar ze is niet van plan om deze nieuwe mijlpaal in haar leven te vieren. Ook Evert begint zich aan de zijde van zijn vriendin Diana hoe langer hoe ouder te voelen. Hij ziet er echt tegenop om met haar naar een seventies party te gaan, maar laat zich ompraten door Willemijn. Cheryl heeft een echte rotdag. Eerst staat haar bemoeizieke schoonmoeder voor de deur met het nieuws dat ze enkele weken blijft logeren en dan krijgt ze van Martin een dure gouden armband. Voor haar is dit hét bewijs dat haar man vreemdgaat.
Acteurs
Linda de Mol (Cheryl Morero), Tjitske Reidinga (Claire van Kampen), Susan Visser (Anouk Verschuur), Peter Paul Muller (Martin Morero), Derek de Lint (Dr. Rossi), Daniël Boissevain (Tom Blaauw), Leopold Witte (Evert Lodewijkx), Annet Malherbe (Willemijn Lodewijkx)