19.09.2023
Kriebels voor een B&B-uitbater?
Vlamingen met een B&B in het buitenland gaan op zoek naar de liefde van hun leven. Ben je single en droom je van een avontuur in het buitenland?
Is een van deze singles jouw potentiële droompartner?
Katy (51) - B&B d’Ouwe Schuure (Nederland)
Katy komt uit Knokke. Sinds 1990 runt ze - net over de Nederlandse grens – het gastenverblijf d’Ouwe Schuure. De zaak combineert 7 mooie gastenkamers met een gezellig restaurant waar Vlaamse, Franse én Nederlandse klassiekers op het menu staan.
Katy is een sociale dame met het hart op de tong. Ze zegt wat ze denkt en geeft iedereen meteen een huiselijk en vertrouwd gevoel. Haar gasten beschouwt ze als vrienden. Katy geniet van het leven. Wanneer ze niet moet werken zit ze graag in het zonnetje met een glaasje cava.
Katy is op zoek naar een sociale man, iemand waarmee ze plezier kan maken. Iemand die zichzelf goed verzorgt. Liefst zonder baard.
Jelmont (61) – B&B Kairos Casa Grande (Portugal)
Jelmont had lang een drukke baan als succesvolle fysio-en psychotherapeut. Maar enkele jaren geleden besloot hij het roer om te gooien. Nu woont hij in Portugal en baat hij er de luxueuze B&B-villa Kairos Casa Grande uit.
Jelmont is sportief, creatief en sociaal. Hij houdt van passionele vrouwen die weten wat ze willen. En dat laatste geldt ook voor Jelmont. Want ondanks zijn Nederlandse roots schreef hij zich zonder twijfel in voor ‘B&B zoekt Lief’.
“Al heel mijn leven heb ik een voorliefde voor Vlaamse vrouwen. Want zij zijn charmanter en verfijnder dan andere dames”, stond er bovenaan zijn inschrijvingsformulier. En wie zijn wij om dat tegen te spreken?
Erika (58) - B&B Amoliv (Italië)
Erikas bracht haar tienerjaren door in Oostende waar haar ouders een hotel uitbaatten. Op haar 19 de volgde ze de liefde van haar leven en verhuisde ze naar Italië. Nu heeft ze er – tussen de betoverend mooie Toscaanse olijfgaarden – de B&B Amoliv.
“Amoliv is een kruising tussen een gastenverblijf en een boerderij”, zegt Erika. Want sinds ze op haar 40 ste een cursus olijventeelt volgde, combineert ze de ontvangst van de gasten met het beroep van ‘olijfboer’. Erika is op zoek naar een intelligente man met een ruime culturele bagage. Haar grootste interesses zijn gastronomie en reizen.
Volledig overtuigd? Schrijf je dan nu in voor B&B zoekt Lief!