Wie wint een filmticket?

Heb je meegedaan aan onze hobbykok-wedstrijd om filmtickets te winnen? Kijk dan snel hieronder of je bij de winnaars zit!

Zij wisten dat in ons kookboekje een garnaalkroket zonder melk wordt bereid, en zaten bovendien het dichtst bij de echte kijkcijfers (1.044.442) voor de finale van 'De Beste Hobbykok'.

 

Een overzicht:

Plovie Veronica
Van Eeckhout Valerie
Parmentier Anne
Goemaere Laurens
Valckenier Gunther
Algoet Tim
Holvoet Sofie
Delaere Hannelore
Dekorte Patricia
decock annemarie
De meijer Eric
Lambert Annick
Valckenier Gunther
Beeckman Anja
Calon Tine
Voorspoels Diana
Dalle Nele
Casteele Monique
Dethoor Isabelle
Bart Deduytsche

Ze worden binnenkort door ons gecontacteerd!

Johan Engelen won het in de finale van Joyce Van Rijkel, dankzij onder andere zijn uitstekende cannelloni van zeebaars & komkommer en z’n chocolade krokantje. Wil jij zélf proeven hoe lekker dit is? Dat kan, want Johan geeft exclusief aan zesta.be de recepten van zijn volledige menu prijs.

Joyce van Rijkel verloor het in de finale van 'De beste hobbykok van Vlaanderen' nipt van Johan Engelen. Maar ook haar menu was om duimen en vingers bij af te likken. Ontdek het zelf dankzij de recepten op zesta.be!

Heb je meegedaan aan onze hobbykok-wedstrijd om filmtickets te winnen? Kijk dan snel of je in het lijstje van de winnaars staat!

01:43

Onverwacht kregen de hobbykoks een extra opdracht: ze moesten een gerecht bereiden dat Peter en Sergio bij de finalisten thuis kwamen proeven. Johan scoorde met zijn bereiding: perfecte cuisson en een heerlijke saus.

10.005 keer bekeken
01:00

Ook Joyce mocht de twee topchefs in haar woonkamer ontvangen. Zij bereidde het opgelegde gerecht in haar eigen keuken, en voorzag Peter en Sergio eerst van een glas goede wijn.

2.963 keer bekeken